Завідувач закладу дошкільної освіти – Козлова  Тамара Григорівна

Освіта- вища фахова («викладач педагогіки та психології (дошкільної)»)

Педагогічний стаж роботи з 1978 року, на посаді завідувача з 1996 року.

     Керувати закладом дошкільної освіти сьогодні означає цілеспрямовано впливати на педагогічний процес для досягнення позитивних результатів, створювати творчу атмосферу, сприятливий соціально–психологічний клімат, сміливо брати на себе відповідальність, діяти оперативно та принципово.  У своїй роботі Тамара Григорівна  дотримується демократичного стилю управління. Постійно дбає про зміцнення матеріальної бази. В закладі створила згуртований, працьовитий, сильний колектив, який бере активну участь не лише в житті дошкільного закладу, а й міста. Весь свій досвід, душевні сили віддає дитячому садку.

Педагогічне кредо - створити в дошкільному закладі такі умови, щоб він був місцем радості для дітей, місцем творчості для педагогів,  місцем впевненості та спокою для батьків.

Життєве кредо - у серце увійде лише те, що йде від серця.

 

Вихователь-методист - Кондратенко  Наталія Вікторівна

Освіта-вища фахова («викладач педагогіки та психології (дошкільної)»), друга вища- дефектологічна («тифлопедагог дошкільного закладу»).

Педагогічний стаж роботи з 1987 року, на посаді вихователя-методиста з 1996 року.

    Вихователь -методист здійснює методичне керівництво освітньою діяльністю педагогічного колективу закладу дошкільної освіти, надає методичну допомогу педагогічним працівникам ЗДО. Наталія Вікторівна спрямовує методичну роботу на стимулювання творчих пошуків, активності педагогів, виявлення їх індивідуальних особливостей, пошук шляхів удосконалення навчально–виховного процесу, використання інноваційних технологій для підвищення ефективності освітнього процесу.

Педагогічне кредо - цілеспрямованість, творчий пошук, дослідження, особистий приклад.

Життєве кредо-  любити життя і цінувати кожну його хвилину, нести радість від серця, у книгах –шукати істину, у людях- мудрість та підтримку.

Нам 40 років!!!

Офіційні сайти

Спілкуємось з колегами

Контакт

Телефон: (05449) 6-15-41

Адрес: 41100, Сумська область, м.Шостка, вул.Миру, 11а

Наш e-mail:

33095728@mail.gov.ua

Інформація

Національна дитяча "гаряча" лінія (0800500225 або 772 з мобільного) та Національна дитяча "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства (0800500335 або 386 з мобільного)