Якщо ви обрали наш дитячий садочок

1. Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює керівник ЗДО протягом календарного року на підставі електронної реєстрації, медичної довідки про стан здоров'я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

2. Групи у закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

3. Для зарахування дитини до закладу дошкільної освіти необхідні наступні документи : - Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в ЗДО) - Виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень (форма №63). - Ксерокопію свідоцтва про народження дитини. - При наявності пільг - документи, що їх підтверджують - Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.

4. Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у  закладі даного типу;

• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

5. Адміністрація закладу дошкільної освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів

Шановні батьки та відвідувачі сайту!!!

      На сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік в управлінні освіти Шосткинської міської ради ( за місцем проживання дитини).

          Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання місця для своїх дітей в  закладі дошкільної освіти. Тепер для них створена можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому. Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Мої заявки» на даному сайті. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги.

           Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подати заявку можна лише в один  заклад. При необхідності, обраний ЗДО можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

          Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи в управлінні освіти з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим копіям, Вашу заяву буде анульовано.

 

 Все зможемо, і батькам допоможемо!

 

                            З повагою, завідувач ДНЗ №11

                             Козлова Тамара Григорівна

 

 

Відповідальність батьків щодо навчання д
Adobe Acrobat Document 522.1 KB
Булінг.pdf
Adobe Acrobat Document 90.0 KB
Консультація по інклюзивінй освіті.pdf
Adobe Acrobat Document 183.4 KB
Плата за харчування дітей в закладі дошк
Adobe Acrobat Document 121.4 KB

Нам 40 років!!!

Офіційні сайти

Спілкуємось з колегами

Контакт

Телефон: (05449) 6-15-41

Адрес: 41100, Сумська область, м.Шостка, вул.Миру, 11а

Наш e-mail:

33095728@mail.gov.ua

Інформація

Національна дитяча "гаряча" лінія (0800500225 або 772 з мобільного) та Національна дитяча "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства (0800500335 або 386 з мобільного)