Досягнення

досягнення 2019.pdf
Adobe Acrobat Document 122.6 KB
За 2018 рік
Досягнення в заходах Всеукраїнського рів
Adobe Acrobat Document 131.4 KB
Досягнення в заходах Всеукраїнського рівня за 2017 рік
Досягнення.pdf
Adobe Acrobat Document 125.6 KB

У січні 2017 року група дітей «Колобочки» отримали комплект нових меблів, який вибороли батьки під час он-лайн голосування на сайті виконкому Шосткинської міської ради.

У  січні 2017 року музичний керівник Кудінова О.П. отримала сертифікат про використання інноваційної технології  «Логоритміка»  під час участі у міському фестивалі інноваційних занять.

У листопаді 2016 року за ініціативи міського голови Ноги М.П. та за результатами он-лайн голосування  на базі  дошкільного закладу відкрито групу з вивченням англійської мови.

У вересні 2016 року творча група педагогів під керівництвом вихователя-методиста Кондратенко Н.В. стала переможцем у Всеукраїнській акції-конкурсі «Здорова дитина-квітуча Україна». Матеріали, надіслані на конкурс, розміщені на дисках та розповсюджені серед педагогічних колективів дошкільних установ України.

У березні 2016 року методична розробка  вихователя-методиста Кондратенко Н.В. з теми «Сенсорна кімната як інноваційна складова здоровязбережувального простору» стала лауреатом у міському конкурсі методичних розробок у номінації «Використання нетрадиційних методів оздоровлення дошкільників»

У лютому 2016 року колектив дошкільної установи посів почесне 111 місце  на 11 (обласному) етапі конкурсу-огляду з охорони праці.

У січні 2016 року колектив дошкільного закладу став переможцем міського етапу Всеукраїнського конкурсу-огляду з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Протягом 2015-2016 навчального року  на сторінках фахових видань надруковано 11 розробок конспектів занять педагогів нашого закладу!!! 

  Напередодні свята працівників освіти Почесною грамотою міського голови та цінним подарунком відмічена кастелянша дошкільного закладу Прищепа К.М. Колектив закладу щиро вітає Катерину Михайлівну та бажає успіхів у подальшій роботі!!!

   На початку 2015-2016 навчального року завідувач ДНЗ №11 Козлова Т.Г. була нагороджена Почесною грамотою міського голови та отримала цінний подарунок. Щиро вітаємо Тамару Григорівну та зичимо  здоровя, творчості та наснаги!!!

   Протягом літа 2015 року  конспект заняття та відеоролик про проведене заняття з патріотичного виховання вихователя Налевайко Н.Б. з теми «Багато різних Я, а разом –Україна»  (старший дошкільний вік дітей з порушеннями зору) був розміщений на портал «Педрада» та брав участь у інтерактивному конкурсі «Україна - рідний край» та отримав багато позитивних відгуків від відвідувачів ресурсу.

   Навесні 2015 року матеріали роботи творчої групи педагогів з патріотичного виховання дошкільників ПЕРЕМОГЛИ у Всеукраїнському конкурсі-обговоренні пріоритетних завдань роботи на 2014-2015 навчальний рік, який проводила редакція газети «Бібліотечка вихователя дитячого садка».

   У січні 2015 року вихователь закладу Налевайко Н.Б. взяла участь у міському фестивалі інноваційних занять «Моє краще заняття». Проведене заняття з теми «Багато різних Я, а разом – Україна» відзначено членами журі як одне з  НАЙКРАЩИХ!

Колектив посів перше місце на міському етапі Всеукраїнського фестивалю театралізованого мистецтва (лютий, 2014 року)

У березні 2014 року матеріали з досвіду роботи педагогічного колективу визначені кращими  на обласному етапі Всеукраїнського фестивалю театралізованого мистецтва та стали його переможцями.

За підсумками проведення Всеукраїнського фестивалю театралізованого мистецтва колектив дошкільної установи нагороджений Дипломом лауреата, який вручений  під час проведення Всеукраїнського дня дошкілля у місті Києві.

 Щиро вітаємо всіх педагогів нашого дошкільного закладу !

До Всеукраїнського дня дошкілля (вересень, 2014 рік) вихователь Павлік Н.В.  та музичний керівник Русецька Л.О. нагороджені грамотами від редакції освітянських видань як педагоги, що підготували найкращі конспекти занять у бліц-конкурсі «Працюємо за програмою «Дитина».

 Вітаємо наших педагогів!

Педагоги дошкільного закладу мають  107 публікацій на сторінках фахових видань.

Завідувач дошкільним закладом Козлова Т.Г. була делегатом Всеукраїнського з’їзду працівників освіти (2002 рік).

Щорічно  педагогічний колектив бере активну участь у міській виставці розвивальних та дидактичних посібників.

Обладнана «сенсорна кімната» для проведення корекційної та розвивальної роботи з дошкільниками.

Щорічно підвищується зір у дітей, які мають порушення зору та виховуються і лікуються у спеціальних групах нашого дошкільного закладу.

У 2007 році вихователь-методист Кондратенко Н.В. отримала 111 премію у Всеукраїнському конкурсі «Творчість освітян» за методичну розробку «Використання схем та перфокарток в роботі з дітьми дошкільного віку».

 2009 році творча група вчителів-дефектологів (тифлопедагогів)  посіла 111 місце у Всеукраїнському фаховому конкурсі, який проводила редакція газети «Бібліотечка вихователя дитячого садка» за методичну розробку серії підгрупових  корекційних занять з дітьми, які мають порушення зору.

З 2006 року у дошкільному закладі  один раз у квартал виходить родинна газета «Домашній ліцей».

Практичний психолог закладу посіла почесне 1 місце у 11 (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу «Кращий працівник психологічної служби» (2011 рік).

Вихователі закладу неодноразово брали участь у міському конкурсі «Вихователь року»  та мають такі досягнення:

-  Клименко Л.В., Шепель О.П.-лауреати (2003 рік);

-  Безкоровайна Л.М. -11 місце (2004 рік);

-  Налевайко Н.Б. -11 місце (2010 рік).

Щорічно протягом всього періоду проведення міського фестивалю-конкурсу «Моє краще заняття» педагоги дошкільної установи брали у ньому участь.

У 2012 році музичний керівник Кудінова О.П. посіла в ньому 111 місце.

 

Колектив нашого дошкільного закладу має багато досягнень, але найголовніше з усіх - це посмішки та рум’яні щічки наших вихованців, адже весь колектив прикладає всі зусилля для того, щоб зробити дошкільне дитинство не лише змістовним,  а й радісним, дитячі серця - наповнити добротою, навчити їх науки життя.

Нам 40 років!!!

Офіційні сайти

Спілкуємось з колегами

Контакт

Телефон: (05449) 6-15-41

Адрес: 41100, Сумська область, м.Шостка, вул.Миру, 11а

Наш e-mail:

33095728@mail.gov.ua

Інформація

Національна дитяча "гаряча" лінія (0800500225 або 772 з мобільного) та Національна дитяча "гаряча" лінія з попередження домашнього насильства (0800500335 або 386 з мобільного)